אין זה פלא שיותר ויותר צעירים ישראלים בוחרים לטוס לחו"ל ולעבוד במגוון המדינות השונות אחרי השירות הצבאי, אחד מן היעדים המבוקשים ביותר הינו מלבורן – אוסטרליה. אם אתם מעוניינים לשלב טיול מדהים ביבשת המופלאה יחד עם עבודה לישראלים במלבורן חוקית עם משכורת מרשימה, ככל הנראה זו ההזדמנות הנכונה ביותר עבורכם.

משרות עבודה לישראלים במלבורן

בעבר מלבורן הייתה העיר בירה של אוסטרליה, כיום היא יעד תיירותי מבוקש, מדי שנה תיירים רבים מגיעים למלבורן ונהנים ממגוון ענק של אטרקציות, טיולי שטח, מלונות איכותיים ומרכזי קניות מרשימים. מלבורן היא העיר השנייה בגודלה באוסטרליה, התיירות והנופש משגשגים בה והיא מכילה אוכלוסייה חמה ומקבלת.

עבודה בעגלות במלבורן

אחת מן העבודות הידועות ביותר במלבורן היא עבודה בעגלות. זוהי עבודת מכירות לכל דבר אשר נעשית במרכזי הקניות והקניונים הגדולים ביותר אשר נבנו בשנים האחרונות במלבורן. העבודה מתאימה לצעירים בגילאי 18 עד 30, תותחי מכירות נמרצים ואנרגטיים.

העבודה לעיתים איננה קלה, המשמרות נמשכות מעל ל-8 שעות אך התגמול מספק ומעלה את המוטיבציה כל יום מחדש. הצעירים מוכרים מגוון רחב של מוצרים, מנהלים משא ומתן עסקי מקצועי על הלקוחות בקניון ומצליחים להרוויח סכומים גבוהים אשר לא ניתן להרוויח בעבודה ממוצעת בארץ.

במהלך השהות במלבורן מתגוררים העובדים הישראלים בבתי מגורים מרשימים ברחבי העיר. הדירות מרוהטות ומאובזרות בכל טוב והשכירות איננה גבוהה כלל. המגורים משותפים ונוחים, הצעירים משתלבים בדירות ובעבודה יחד עם צעירים ישראלים נוספים ונהנים מכל דקה ורגע.

עבודה לישראלים במלבורן

עבודה לישראלים במלבורן

עבודה במכירת ציורי שמן

זו היא עבודה מכירות נפוצה אשר נקראת "דור טו דור" – מכירת שמן החלה עוד באירופה ובארצות הברית בשנות ה-60 המוקדמות וכיום זו שיטה אשר נפוצה בכל העולם. העבודה מתאימה לצעירים בעלי אופי חזק, אופטימיים וחיוביים. הצעירים עוברים מבית לבית ומוכרים ציורי שמן שונים אשר צוירו על הבד בידי אמנים, חלק מן הציורים הם רפרודוקציות (תעתיק של אמן מפורסם) וחלק של ציירים אנונימיים.

כמו בכל משרת עבודה במכירות בחו"ל השכר מבוסס על עמלות ולכן ישנה הזדמנות גבוהה להרוויח משכורות טובות. מומלץ לוודא את תנאי ההעסקה לפני הטיסה לאחת ממשרות עבודה באוסטרליה, בהצלחה.